Mariusz Kozubek – założyciel Teatru A z Gliwic. Aktor, reżyser, choreograf, scenograf, kostiumolog, kompozytor. Reżyser takich spektakli jak: „Tobiasz” czy też „Pieśń o św. Franciszku”

Marcin Wąsowski – polski artysta kabaretowy, członek Kabaretu Świerszczychrząszcz. Od ponad dziesięciu lat zajmuje się teatrem. Wcześniej współpracował z łódzkim Teatrem MMS i Teatrem A. Absolwent Technikum Elektronicznego, z wykształcenia magister matematyki.

Adam Łoniewski - Absolwent PWSFTv i T w Łodzi na wydziale aktorskim (2001). Współpracował z Teatrem im. Hieronima Konieczki w Bydgoszczy. Od 2004 pracował w Teatrze im. Mickiewicza w Częstochowie. Ma w swoim dorobku także role w produkcjach filmowych i telewizyjnych: „Wschody i zachody miasta” (2005), „Wieczernik” (2001), „Związek otwarty” ( 2000). Aktor wielokrotnie nagradzany m.in.: Nagrodą Gazety Wyborczej za wybitne kreacje aktorskie w teatrze bydgoskim w latach 2002-2003, Laurem Grzymały za najlepszą rolę drugoplanową - (Roman w „Rodzinie wampira”) 2003, Nagrodą Marszałka Województwa Kujawsko Pomorskiego za sezon 2002-2003.

Marzena Lamh–Łoniewska - Wokalistka, kompozytorka, aranżerka, aktorka, założycielka i prowadząca zespołu Kalokagathos. Marzena prowadzi zajęcia emisyjne i wokalne dla aktorów i studentów szkół teatralnych. Współpracuje z Centrum Kultury Młodych w Łodzi, MDK w Częstochowie, teatrami w Łodzi, Poznaniu, Częstochowie. Jest również założycielem i kierownikiem muzycznym zespołu wokalnego "Kalokagathos".