Mariusz Kozubek – przez całe życie zawodowe związany z teatrem religijnym. Założyciel Teatru A, twórca ponad 30 autorskich spektakli (musicali, spektakli dramatycznych i widowisk). Reżyser megawidowisk w katowickim „Spodku” („Franciszek – wezwanie z Asyżu”, „Exodus” i „Jonasz”). Pracował min. w Katolickim Radiu Plus w Gliwicach, reżyserował programy dla warszawskiej TV Niepokalanów, realizował audycje dla Edycji św. Pawła w Częstochowie. Obecnie związany z Archidiecezją Katowicką gdzie prowadzi założony przez siebie i ks. Roberta Kaczmarka „Teatr Franciszka”. Aktor i reżyser w Krakowskim Teatrze Biblijnym. Scenograf, pedagog, dramaturg, filmowiec. Współtwórca „reaktywacji” Pasji w Czerwińsku nad Wisłą, reżyser i autor opracowania scenariusza tegorocznego „Misterium Męki Pańskiej 2019 – Na Nowo Opowiedzianego”.

Marcin Wąsowski – polski artysta kabaretowy, członek Kabaretu Świerszczychrząszcz. Od ponad dziesięciu lat zajmuje się teatrem. Wcześniej współpracował z łódzkim Teatrem MMS i Teatrem A. Absolwent Technikum Elektronicznego, z wykształcenia magister matematyki.

Piotr Solorz - Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach. Kompozytor, wokalista, aktor, multiinstrumentalista, muzykoterapeuta, pedagog, instruktor muzyczny. Autor piosenek, kompozycji muzycznych, muzyki teatralnej. Współtwórca Musicalów: "Bezimienni", "Dawid", "Ewangelia według... Kobiet". Współtwórca spektakli kameralnych: "Przypowieści o dobroci"; „Dawid i Goliat”. Odtwórca głównej roli dramatyczno-wokalnej w musicalu „Jonasz” w katowickim Spodku. Aktualnie kierownik muzyczny oraz kompozytor Teatru Franciszka w Katowicach. Zajmuje się licznymi projektami o charakterze artystycznym w Polsce.